BF_Header_1920_680_Company

حساس نسبت به شنوایی

ما برنافن هستیم

از سال 1946، ما بصورت حساس در زمینه توسعه و بازاریابی سیستم های برطرف کننده مشکلات شنوایی جهت لذت بردن از تجربه گوش دادن دقیق و با کیفیت فعال بوده ایم. با مهندسی سوئیسی، تکنولوژی دقیق و تعهد ما به خدمات فردی، تلاش کردیم تا به فراتر از انتظارات مشتریان دست پیدا کنیم. هدف ما ارائه اعتبار روزانه بیشتر به شرکا می باشد. نمایندگان Bernafon و کارمندان ما در بیش از 70 کشور تحقق چشم انداز ما است.

اهداف و ماموریت

hear_768x384

اهداف و چشم انداز ما

شنیدن و فهمیدن نیازهای اساسی انسان است. مشکلات شنوایی و در نتیجه پیامدهای اجتماعی نشان دهنده یک چالش اجتماعی می باشد. ما بر این باوریم که در جهانی که در آن مردم با شنوایی محدود می توانند دوباره بدون محدودیت به لطف فن آوری های پیشرفته ارتباط برقرار کنند.

working_768x384

ماموریت ما

ما بصورت حساس در زمینه توسعه و بازاریابی کیفی سیستم شنوایی برای مشتریان در جهت لذت بردن از تجربه شنوایی معتبر و با کیفیت، فعالیت میکنیم. همکاری بلند مدت ما با مشتریان، شرکا و کارکنان در سراسر جهان اساس ساختار قوی، رشد پایدار و موفقیت کسب و کار را تشکیل میدهد.

ما بدنبال افراد مستعد هستیم

Informatiker

Bernafon با ادامه موفقیت های بین المللی و با توجه به ساختارمدرن مدیریت خود، توسعه محصولات جدید و پیشرفت در زمینه فن آوری میکرو را با اشتیاق دنبال می کند. با توانایی، دانش و انگیزه خود می توانید به طراحی و توسعه سیستم شنوایی با تکنولوژی بالا و نوآورانه کمک کنید. اگر شما علاقه مند در کمک به مردم کم شنوا و پیدا کردن یک خاصیت جدید از زندگی و همکاری با ما هستید، نگاهی به مشاغل مورد نیاز ما بیاندازید.

به تیم ما بپیوندید


به تیم ما بپیوندید

facebook_70x70     linkedin_70x70