BF_Header_1920_680_Bird

صدای زندگی را بشنوید

تکنولوژی ثابت شده و مقرون به صرفه

رده 1 محصولات ما، سمعک های با کیفیت را شامل می شود.این سمعک ها به کاربر، درک اصوات به صورت طبیعی و درک گفتار، حتی در محیط های با نویز زیاد را ارائه می دهند.

بهترین گزینه برای افرادی که به دنبال شنوایی بهتر و تکنولوژی های با کیفیت و با قیمتی مناسب هستند، می باشد.

با Nevara 1 ...

 • way_634x634_1

  تمرکز بر دریافت صداهای طبیعی

 • way_634x634_2

  تمرکز بر درک گفتار مناسب

 • way_634x634_3

  تمرکز بر پوشش مناسب

BF_Header_1920_680_family

مناسب برای هر نوع افت شنوایی

طیف گسترده ای از سبک های مختلف سمعک به شما اجازه می دهد تا با کمک از مراقبت شنوایی حرفه ای خود ، بهترین راه حل را انتخاب کنید.

مناسب برای تمامی شیوه های زندگی

ویژگی های انتخابی

 • Hearing_210

  ChannelFree™

  صدا با کیفیت بالا در تمام شرایط توسط پردازش سیگنال ™ ChannelFree انجام می شود. تقویت طبیعی و دقیق ارتباط را تسهیل می کند.

 • Speech_210

  جهت یابی بصورت خودکار

  درک گفتار خوب و قابلیت فهم گفتار در محیط های با سر و صدای پس زمینه کم و یا ثابت توسط جهت یابی خودکار افزایش یافته است.

 • Comfort_210

  کاهش دهنده نویز تطبیقی پلاس

  کاهش متوسط نویز پس زمینه و آزار دهنده تنها بدون از دست دادن گفتارحاصل میشود و این امکان برای یک تجربه جانمایی راحت تر لذت بخش تر خواهد شد.

صدا با کیفیت بالا در تمام شرایط توسط پردازش سیگنال ChannelFree ™ انجام می شود. تقویت طبیعی و دقیق ارتباط را تسهیل می کند.

Nevara 1 BTE P

All_CloseUp_0003_BTE_P_MSIL_SABE

قدرتمند

BTE P بطور تخصصی برای زمانی که شما نیاز به قدرت اضافی جهت تشدید کم شنوایی های عمیق دارید، طراحی شده است. علیرغم قدرت نهفته آن، BTE P در یک طراحی جمع و جور و معاصر عرضه شده است.

All_CloseUp_0004_BTE_P_MSIL_SABE

همه کاره

BTE P برای رفتن فواصل همراه با شما ساخته شده است . همه اجزای کلیدی ضد آب برای دفع مایع و ارائه درجه بالایی از حفاظت در برابر گرد و غبار و رطوبت پوشش داده شده است.

All_CloseUp_0005_BTE_P_MSIL_SABE

زیبایی

P BTE در پنج رنگ جذاب در دسترس است. با توجه به طیف گسترده ی آن میتوانید از بین رنگهای برجسته و نیاز خود یکی را برگزینید.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی