BF_Header_1920_680_Coffee

یکپارچه ، شنوایی بیکران

طعم شنوایی با تکنولوژی بالا

ویژگی های پیشرفته در سمعک های رده 7 کیفیت صدای قابل توجهی را ارائه می دهند. صدا به طور طبیعی و دقیق و با تمرکز به طور خودکار در گفتار در محیط های پر سر و صدا تقویت می شود.

انتخاب مناسب برای افرادی که به دنبال سمعک هایی برای استفاده راحت هستند. در اکثر موقعیت ها کاملا اتوماتیک است و سطح بالایی از راحتی گوش دادن را فراهم می کند.

با Zerena 7 ...

 • meeting_634x634_1

  تمرکز بر درک گفتار مطلوب

 • meeting_634x634_2

  تمرکز بر رفتار پویا در محیط های دایم در حال تغییر

 • meeting_634x634_3

  هنگام گوش دادن به موسیقی، با کیفیت صدای عالی تمرکز کنید

BF_Header_1920_680_family

مناسب برای هر نوع افت شنوایی

طیف گسترده ای از سبک های مختلف سمعک به شما اجازه می دهد، با کمک از مراقبت شنوایی حرفه ای خود ، بهترین راه حل را انتخاب کنید.

مناسب برای تمامی شیوه های زندگی

ویژگی های انتخابی

 • Individual_210

  پشتیبانی صدای وزوز گوش

  تقویت اولین گام موثر در مدیریت وزوز گوش است. با ابزار شنوایی و گوش شنوایی همراه ما، پشتیبانی صدای وزوز گوش یک گزینه اضافی است. این گزینه به راحتی فعال و تنظیم می شود و برای تلفن های همراه نیز در دسترس می باشد.


 • Comfort_210

  مدیر سر و صدا برای هر دو گوش

  این ویژگی بطور مجزا بر کاهش سر و صدا برای هر گوش عمل می کند. سر و صدا می تواند در یک طرف کاهش یابد در حالی که سخنرانی در طرف دیگر به طور مناسب تقویت شده است.


 • Hearing_210

  DSP

  پردازش گفتاری پویا ™ یا ™ DSP سیگنال را بر اساس سطح و اطلاعات سیگنال به نویز تقویت می کند. مهم نیست که چگونه محیط گوش دادن تغییر می کند، دستگاه شنوایی به طور مناسب برای درک گفتار بهینه پاسخ خواهد داد.


Zerena 7

All_CloseUp_0009_IIC

miniRITE T

MiniRITE T یک سمعک کوچک، شیک و مدرن گیرنده در گوش است که برای آسیب های شنوایی خفیف تا عمیق، با یک دکمه تله کویل و دو دکمه برای تغییر حجم و برنامه مناسب است. این یک سمعک ساخته شده برای آیفون است و با بلوتوث کم انرژی (BLE) در 2.4 گیگاهرتز اجازه می دهد تا جریان مستقیم به گوش انتقال یابد.

All_CloseUp_0010_IIC

به Teleloops ضربه بزنید

تله کویل به شما کمک می کند تا با استفاده از یک تلفن و با یک حلقه داخلی و یا زمانی که در ساختمان هایی با سیستم های تله لوپ مانند تئاتر ها، کلیساها یا اتاق های سخنرانی هستید، بهتر صحبت کنید. این نماد یا علامت مشابه در هر جایی که یک تله لووپ نصب شده است نشان داده شده است.

All_CloseUp_0011_IIC

صدایی بی نظیر

با توجه به قرار دادن گیرنده در کانال گوش، MiniRITE T با کیفیت عالی در هر محیط گوش دادن را فراهم می کند.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی