bernafon_website_introbanner_1920x680-004

با Viron، اصوات را واقعی‌تر بشنوید

سمعک Viron 5 در رده‌ی عملکردی Advance و رده‌ی قیمتی متوسط عرضه شده است؛ این محصول به تکنولوژی پردازشی True Environment مجهز شده است تا اصواتی طبیعی را برای شما به ارمغان آورد و شما را قادر سازد حتی در محیط‌های چالش برانگیز شنیداری، به سادگی به دنبال کردن مکالمات گفتاری بپردازید.

این محصول مناسب‌ترین گزینه برای افرادی است که تمایل دارند با کم‌ترین تلاش شنیداری و بیشترین راحتی، بالاترین میزان درک گفتار را داشته باشند.

با Viron 5 ...

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-004

    بر درک گفتار تمرکز کنید و از اصواتی طبیعی لذت ببرید

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-005

    از کاربری ساده و طراحی بی‌نظیر سمعک‌تان لذت ببرید

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-006

    از استایل قابل شارژ miniRITE T R با ظرفیت بالای باتری لذت ببرید

bernafon_website_text_imagespot_960x600-001

استایل قابل شارژ miniRITE T R

استایل miniRITE T R از خانواده‌ی Viron، اولین سمعک قابل شارژ کمپانی برنافن می‌باشد که به باتری لیتیوم-یون مجهز شده است؛ باتری این محصول با ظرفیت بالای خود تنها با یک بار شارژ کامل، تمامی نیازهای روزمره‌ی کاربر خود را پوشش می‌دهد.

bernafon_website_introbanner_1920x680-002

Viron؛ پاسخ‌گوی همه‌ی نیازها و مکمل استایل شما

با نظر متخصص شنوایی‌شناس خود و بر اساس میزان کم‌شنوایی‌، اولویت‌های شخصی و نیازهایتان، مناسب‌ترین استایل از خانواده‌ی Viron را سفارش دهید.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی