BF_Header_1920_680_Coffee

پویشهای جدید شنوایی

صداهایی فراموش نشدنی از سراسر جهان

دسته سمعک 9 از تکنولوژی های برتر برای برآورده ساختن نیازها و ترجیحات خود در شرایط سخت گوش دادن استفاده می کند. ویژگی های پویا از پیشرفته، به طور قابل توجهی بهبود گفتار را بهبود می بخشد.

انتخاب مناسب برای افراد فعال که به دنبال حداکثر مزایای فناوری شنوایی امروز هستند.

با Zerena 9 ...

 • meeting_634x634_1

  تمرکز بر طبیعی ترین درک صوتی و درک گفتار

 • meeting_634x634_2

  تمرکز بر مدیریت پویایی از نویز

 • meeting_634x634_3

  تمرکز بیشتر بر تقویت دقیق در هر محیط

BF_Header_1920_680_family

مناسب برای هر نوع افت شنوایی

طیف گسترده ای از سبک های مختلف سمعک به شما اجازه می دهد، با کمک از مراقبت شنوایی حرفه ای خود ، بهترین راه حل را انتخاب کنید.

مناسب برای تمامی شیوه های زندگی

ویژگی های انتخابی

 • Individual_210

  DAC

  Dynamic Amplification Control ™ یا ™ DAC یک سیستم کنترل هوشمند است که به طور مداوم عناصر گفتاری و نویز را در یک سیگنال شناسایی می کند.™ DAC اطلاعات را به پردازش سیگنال هدایت می کند تا تضمین کنترل و دقیق را حتی در حالت وقفه های مکالمه ای تقویت کند.


 • Comfort_210

  DNM

  Binaryural Dynamic Noise Management ™ یا ™ DNM ترکیبی از یک جهت بسیار حساس با سیستم کاهش نویز فوق العاده سریع است. ™DNM هماهنگ با تغییرات محیطی است و مقدار مناسب کاهش نویز را در هر وضعیت گوش دادن فراهم می کند.


 • Hearing_210

  DSP

  پردازش گفتاری پویا ™ یا ™ DSP سیگنال را بر اساس سطح و اطلاعات سیگنال به نویز تقویت می کند. مهم نیست که چگونه محیط گوش دادن تغییر می کند، دستگاه شنوایی به طور مناسب برای درک گفتار بهینه پاسخ خواهد داد.


Zerena 9

All_CloseUp_0009_IIC

MiniRITE T

MiniRITE T یک سمعک کوچک، شیک و مدرن گیرنده در گوش است که برای آسیب های شنوایی خفیف تا عمیق، با یک دکمه تله کویل و دو دکمه برای تغییر حجم و برنامه مناسب است. این یک سمعک ساخته شده برای آیفون است و با بلوتوث کم انرژی (BLE) در 2.4 گیگاهرتز اجازه می دهد تا جریان مستقیم به گوش انتقال یابد.

All_CloseUp_0010_IIC

سریع و مستقیم

با استفاده از فناوری 2.4 GHz مستقیم به شنوایی، کاربران می توانند از جریان مستقیم صدا به سمعک های خود لذت ببرند. و اگر از دو ابزار استفاده شود، NFMI (یا القاء مغناطیسی نزدیک میدان) ارتباطات سریع و بدون درز را بین دو دستگاه با مصرف کم انرژی فراهم می کند.

All_CloseUp_0011_IIC

ارگونومی مناسب و صدای عالی

بلندگوی miniFit به خوبی در کانال گوش انسان طراحی و بهمراه یک انتخاب عالی از گوشی های هوشمند، این امکان را به شما می دهد که میزان راحتی پوشیدن را بالا ببرید. آسایش نیز از لحاظ کیفیت صدا ارائه می شود. اسپیکرهای قدرتمند صدای طبیعی و درک گفتار درستی را ارائه می دهند.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی