BF_Header_1920_680_Birthday

بهتر شنیدن را جشن بگیرید

بدون سازش در ارتباط

بهترین ترکیب از شنوایی بهتر، اتصال بی سیم، و مقرون به صرفه در رده 3 سمعک پیدا شده است. ادراک صدا طبیعی و درک گفتار در شرایط متغییر با صدای پس زمینه یک اولویت است.

انتخاب ایده آل با قیمتی مناسب برای افرادی که براحتی از ارتباط و اتصال نمی گذرند.

با Saphira 3 ...

 • people_634x634_1

  تمرکز بر درک گفتار در نویز

 • people_634x634_2

  تمرکز بر راحتی و کنترل

 • people_634x634_3

  تمرکز بر اتصال بیسیم به موبایل

SA_Product_Family_1920_680

مناسب برای هر نوع افت شنوایی

طیف گسترده ای از سبک های مختلف سمعک به شما اجازه می دهد، با کمک از مراقبت شنوایی حرفه ای خود ، بهترین راه حل را انتخاب کنید.

مناسب برای تمامی شیوه های زندگی

ویژگیهای انتخابی

 • Speech_210

  رویکرد تطبیقی در 2 باند

  رفع حداکثر دو منبع سر و صدای مختلف. گفتگوهای آرام تر و راحت و واضح، حتی در شرایط چالش برانگیز با بیش از یک نفر. درک گفتار بزرگ و شخصی سازی صدای طبیعی در تمام شرایط.

 • Thump_up_210

  کنترل صدای برنامه در یک جفت از سمعک توسط یک دست

  هر دو سمعک قابلیت برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات بر اساس تغییر محیط و یا در یک عمل عمدی مانند تغییر برنامه و یا صدا را دارا هستند. هر دو گوش به طور قابل ملاحظه ای کنترل آسان و راحتی دارد و عملکرد گوش دادن بهبود میابد.

 • Bluetooth_210

  اتصال بی سیم

  اتصال و صحبت بی سیم SoundGate به عنوان یک رابط بلوتوث بین تلفن همراه و سمعک خود ممکن شده است. با استفاده از میکروفن SoundGate میتوان به راحتی ارتباط یک به یک در محیط های پر سر و صدا و درک گفتار برقرار کرد .همچنین میتوان صدای تلویزیون خود را به کمک آداپتور تلویزیون SoundGate بطور مستقیم شنید.

رفع حداکثر دو منبع سر و صدای مختلف. گفتگوهای آرام تر و راحت و واضح، حتی در شرایط چالش برانگیز با بیش از یک نفر. درک گفتار بزرگ و شخصی سازی صدای طبیعی در تمام شرایط.

Saphira 3 Nano BTE

All_CloseUp_0015_Nano_BTE_GP_GB

انعطاف پذیر

نانو BTE یک ابزار بسیار ظریف و شیک است که به راحتی در پشت گوش قرار می گیرد. هنگام استفاده تقریبا نامرئی است و انعطاف پذیری زیادی را در خود جای داده است. همچنین می توان آن را با هر دو لوله Spira Flex یا earhook استاندارد با earmold سفارشی نصب کرد.

All_CloseUp_0016_Nano_BTE_GP_GB

راحتی

Spira Flex در هنگام استفاده از نانو BTE احساس راحتی زیادی را در پشت گوش به همراه دارد. نصب، تمیز کردن و تعویض آن بسیار آسان است. دهانه ی سیلیکونی نرم و سفارشی آن، خروجی صدایی عالی به همراه راحتی و تناسب را به ارمغان می آورد.

All_CloseUp_0017_Nano_BTE_GP_GB

سهولت

نانو BTE برای استفاده بدون زحمت و آسان در زندگی روزمره طراحی شده است. تغییرات برنامه و کنترل صدا، تنها با فشار بر روی دستگاه و یا با یک کنترل از راه دور ممکن شده است.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی