bf_header_1920_680_fitness02

برقراری ارتباط بی حد و مرز!

خانواده‌ی محصولات Zerena 1 از محصولات بسیار باکیفیت ماست که در رده‌ی قیمتی پایه عرضه شده است؛ این محصول اصواتی طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورد و سبب بهبود درک گفتار در محیط‌های نویزی می‌گردد.

محصولات این خانواده از قابلیت‌های ارتباطی بی‌نظیری برخوردارند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا به صورت بی‌سیم و مستقیم به وسایل بلوتوثی مانند تلفن‌های همراه هوشمند متصل گردند. این محصول مناسب‌ترین گزینه برای افرادی است که به دنبال بالاترین کیفیت شنیداری و بروزترین تکنولوژی، در رده‌ی قیمتی پایه هستند.

با Zerena 1 ...

  • bf_header_1920_680_fitness-01

    از کیفیت طبیعی اصوات لذت ببرید

  • bf_header_1920_680_fitness-02

    از درک بهتر سیگنال‌های گفتاری لذت ببرید

  • bf_header_1920_680_fitness-03

    از راحتی استفاده از این محصول لذت ببرید

bf_product_family_1920x680

مناسب برای گوش‌های شما

طیف وسیع استایل‌های ارائه شده این خانواده از محصولات به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک متخصص شنوایی‌شناس‌تان، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

zpower_minirite_mac_msil_animated

miniRITE قابل شارژ

استایل‌های miniRITE از خانواده‌ی Zerena، از کوچک‌ترین رده‌ی سمعک‌های رسیور در داخل گوش می‌باشند که این قابلیت را دارند تا به سادگی به یک محصول قابل شارژ تبدیل شوند. باتری قابل شارژ این محصول از نوع silver-zinc می‌باشد که از طول عمر بالایی برخوردار است.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی