BF_Header_1920_680_Sailing

چشم‌اندازی جدید در حس شنوایی

طراحی شده برای کم‌شنوایی‌های شدید تا عمیق

چگونگی تجربه‌ی ما از دنیا، به میزان زیادی به نوع دیدگاه ما بستگی دارد؛ گاهی اوقات تغییر دیدگاه، سبب تغییر تفسیر ما از موقعیت‌های گوناگون می‌گردد. گاهی اوقات نیز تغییر دیدگاه، بسیاری از غیرممکن‌ها را ممکن می‌سازد!

سمعک سوپر پاور Supremia، قدرتمندترین سمعک پشت گوشی کمپانی برنافن تا به امروز می‌باشد؛ این محصول برای بزرگسالان و کودکان مبتلا به کم‌شنوایی شدید تا عمیق طراحی شده است تا چشم‌اندازی جدید از حس شنوایی را برای آن‌ها ایجاد کند.

With Supremia 7 | 3...

  • sailing_634x634_1

    از درک گفتار روزمره‌تان لذت ببرید

  • sailing_634x634_2

    از قابلیت‌های ارتباطی بلوتوثی سمعک‌تان لذت ببرید

  • sailing_634x634_3

    از دستیابی دوباره به توانایی SoundScape لذت ببرید

Supremia Super Power

All_CloseUp_0002_BTE_SP_MAC

قدرتمند

مقاومت و دوامی منحصربه‌فرد- این سمعک سوپرپاور پشت گوشی، همراهی مقاوم برای شماست و دارای بالاترین استانداردهای کیفی مقاومت در برابر آب و گرد و غبار می‌باشد.

All_CloseUp_0000_BTE_SP_MAC

با دوام

مقاومت و دوامی منحصربه‌فرد- این سمعک سوپرپاور پشت گوشی، همراهی مقاوم برای شماست و دارای بالاترین استانداردهای کیفی مقاومت در برابر آب و گرد و غبار می‌باشد.

All_CloseUp_0001_BTE_SP_MAC

کاربری آسان

کاربری این محصول بسیار ساده و آسان است. برای استفاده آسان‌تر، دکمه‌ی چرخشی ولوم کنترل و دکمه‌ی تغییر برنامه بر روی این محصول واقع شده است، با این وجود ساختار آن بسیار زیبا و یکپارچه است.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی