bernafon_website_introbanner_1920x680-003

با Viron، اصوات را واقعی‌تر بشنوید

سمعک Viron 7 که در رده‌ی عملکردی Advance قرار دارد، کیفیت صوتی بی‌نظیری را برای شما به ارمغان می‌آورد. این سمعک به کمک تکنولوژی پردازشی True Environment در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تقویت مناسبی را بر سیگنال صوتی ورودی اعمال می‌کند تا صدایی کاملا طبیعی را نتیجه دهد.

این محصول مناسب‌ترین گزینه برای افرادی است که به دنبال یک محصول کمک شنوایی کاملا هوشمند و با کاربری آسان می‌گردند تا راحتی شنیداری بی‌نظیری را برای آن‌ها فراهم آورد.

با Viron 7 ...

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-007

    از بهبود درک گفتارتان لذت ببرید

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-008

    در محیط‌های تغییرپذیر شنیداری، از شنیدن سیگنال‌های صوتی پویا و رسا لذت ببرید

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-009

    در هنگان گوش دادن به موسیقی از کیفیت بی‌نظیر اصوات لذت ببرید

bernafon_website_text_imagespot_960x600-001

استایل قابل شارژ miniRITE T R

استایل miniRITE T R از خانواده‌ی Viron، اولین سمعک قابل شارژ کمپانی برنافن می‌باشد که به باتری لیتیوم-یون مجهز شده است؛ باتری این محصول با ظرفیت بالای خود تنها با یک بار شارژ کامل، تمامی نیازهای روزمره‌ی کاربر خود را پوشش می‌دهد.

bernafon_website_introbanner_1920x680-002

Viron؛ پاسخ‌گوی همه‌ی نیازها و مکمل استایل شما

با نظر متخصص شنوایی‌شناس خود و بر اساس میزان کم‌شنوایی‌، اولویت‌های شخصی و نیازهایتان، مناسب‌ترین استایل از خانواده‌ی Viron را سفارش دهید.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی