BF_Header_1920_680_Coffee

لذت شنیدن

صداهایی که گوش نواز هستند

تکنولوژی پیشرفته در سمعک رده 5 می تواند تفاوت ایجاد کند. ادراک صدای طبیعی و درک گفتاری پیشرفته، مکالمات را راحت تر و کمتر خسته کننده می کند.

انتخاب عالی برای افرادی که می خواهند گوش دادن ساده تر و راحت تر باشد.

با Zerena 5 ...

 • meeting_634x634_1

  تمرکز بر روی درک گفتاری در سر و صدا

 • meeting_634x634_2

  تمرکز بر حذف صداهای پس زمینه بلند و ناخواسته

 • meeting_634x634_3

  تمرکز بر راحتی بالا در هر موقعیت گوش دادن

BF_Header_1920_680_family

کاملا متناسب با گوش ما

طیف گسترده ای از سبک های مختلف سمعک به شما اجازه می دهد، با کمک از مراقبت شنوایی حرفه ای خود ، بهترین راه حل را انتخاب کنید.

مناسب برای تمامی شیوه های زندگی

ویژگی های انتخابی

 • Individual_210

  مدیریت سازگاری

  هرکسی آمادگی استفاده از سمعک های جدید که به طور کامل به تقویت تجویز شده برنامه ریزی شده اند را ندارد. با مدیریت سازگاری، مشتریان می توانند مجددا نسخه کامل خود را داشته باشند، یا می توانند یک دوره زمانی داشته باشند که در آن بازدهی بصورت تدریجی و خودکار به سطح مجاز خود افزایش می یابد.


 • Comfort_210

  کاهش دهنده نویز گذرا

  این ویژگی بلافاصله صداهای بلند، غیر منتظره و پر سر و صدایی مانند صدای روزنامه، ضربه از یک چکش یا اشیای فلزی را خنثی می کند. بطور دقیق و راحت در شرایطی که سر و صدای موقت مزاحم وجود دارد بشنوید.


 • Hearing_210

  DSP

  پردازش گفتاری پویا ™ یا ™ DSP سیگنال را بر اساس سطح و اطلاعات سیگنال به نویز تقویت می کند. مهم نیست که چگونه محیط گوش دادن تغییر می کند، دستگاه شنوایی به طور مناسب برای درک گفتار بهینه پاسخ خواهد داد.


Zerena 5

All_CloseUp_0009_IIC

BTE 105

این وسیله قدرتمند، پیشرفته ترین سمعک Bernafon برای کاربران با افت عمیق شنوایی است. این یک سمعک ساخته شده برای آیفون است و با پشتیبانی از بلوتوث کم انرژی (BLE) در 2.4 گیگاهرتز اجازه می دهد تا جریان مستقیم به گوش منتقل شود.

All_CloseUp_0010_IIC

حفاظت شده در برابر رطوبت و خاک

رطوبت و خاک می تواند به سمعک ها آسیب برساند. پوشش هیدروفوبیک از تمام اجزای اصلی، مایعات را دفع می کند و آلودگی های ناخواسته را بلوکه می کند. این باعث می شود شما در بسیاری از شرایط شنوایی احساس اعتماد به نفس کنید.

All_CloseUp_0011_IIC

انعطاف پذیر

BTE 105 با یک earhook و سازگار با سیستم لوله نازک miniFit برای استفاده با انواع قالب های سفارشی و گنبد در دسترس است. از طیف گسترده ای از گزینه ها برای انتخاب مناسب ترین کیفیت و کیفیت صدا استفاده کنید و با توجه به ترجیحات شخصی خود را انتخاب کنید.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی