Father with Bernafon Viron hearing aids playing guitar with his five year old son playing the drums and enjoying the moment.

با Viron، اصوات را واقعی‌تر بشنوید

سمعک Viron 9 برای غلبه بر چالش برانگیزترین محیط‌های شنیداری، به بروزترین و قدرتمندترین تکنولوژی مجهز شده است. تکنولوژی پردازشی True Environment در این سمعک، به کاربران اجازه می‌دهد تا در دنیایی از اصوات کاملا طبیعی غوطه‌ور شوند.

این محصول مناسب‌ترین گزینه برای افراد فعالی است که به دنبال یک محصول کمک شنوایی می‌گردند که در موقعیت‌های گوناگون، بیش‌ترین سودمندی را برای آن‌ها داشته باشد.

با Viron 9 ...

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-002

    از موسیقی لذت ببرید؛ رفتن به یک کنسرت موسیقی زنده، تجربه‌ای دل‌پذیر را برای شما رقم می‌زند.

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-001

    از مکالمات روزمره لذت ببرید. Viron به میزان چشم‌گیری درک گفتار شما را بهبود می‌بخشد.

  • bernafon_website_imagespot3_634x634-003

    از راحتی و آسودگی بیشتر لذت ببرید. Viron سبب کاهش تلاش شنیداری شما می‌گردد.

bernafon_website_text_imagespot_960x600-001

استایل قابل شارژ miniRITE T R

استایل miniRITE T R از خانواده‌ی Viron، اولین سمعک قابل شارژ کمپانی برنافن می‌باشد که به باتری لیتیوم-یون مجهز شده است؛ باتری این محصول با ظرفیت بالای خود تنها با یک بار شارژ کامل، تمامی نیازهای روزمره‌ی کاربر خود را پوشش می‌دهد.

bernafon_website_introbanner_1920x680-002

Viron؛ پاسخ‌گوی همه‌ی نیازها و مکمل استایل شما

با نظر متخصص شنوایی‌شناس خود و بر اساس میزان کم‌شنوایی‌، اولویت‌های شخصی و نیازها‌یتان، مناسب‌ترین استایل از خانواده‌ی Viron را سفارش دهید.

desktop_iphone_app_1920_972

متصل باشید

امروزه ما با تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی سر و کار داریم. بسیاری از این وسایل میتوانند بصورت بی سیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سمعک ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این امر مزایای بسیاری دارد. از جمله: استفاده راحت بصورت هندزفری از موبایل، درک گفتار بهتر و ادراک صدا با نویز زمینه کمتر و تنظیم جداگانه صدا در هنگام تماشای تلویزیون با دیگرانمشاهده لوازم جانبی